• SHAZUU s.r.o. Cerekvice nad Bystřicí

REALITY

Naše společnost se specializuje i na zprostředkování prodeje nemovitostí a pozemků s důrazem na poskytování komplexních služeb pro naše klienty. Jednou z našich klíčových výhod spočívá v tom, že nejenže pomáháme s prodejem samotné nemovitosti, ale můžeme také před prodejem zajistit její stavební úpravy a přípravu do požadovaného stavu. To zahrnuje nejen kosmetické úpravy, ale i opravy, které zvýší atraktivitu nemovitosti a její hodnotu na trhu.

Díky našemu týmu zkušených odborníků a spolupracujícím profesionálům v oblasti stavebnictví můžeme nabídnout našim klientům kompletní servis při přípravě nemovitosti k prodeji. Od drobných oprav a úprav interiéru a exteriéru až po rozsáhlejší rekonstrukce či modernizace, jsme schopni zajistit veškeré potřebné práce s důrazem na kvalitu a efektivitu.

Kromě toho, že se staráme o přípravu nemovitosti k prodeji, nabízíme také pomoc našim klientům s rekonstrukcí po jejich nákupu. Rozumíme tomu, že každá nemovitost může vyžadovat určité úpravy a modernizace podle potřeb a představ nových majitelů. Proto jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům odbornou pomoc a poradenství při plánování a realizaci rekonstrukcí, aby jejich nové domovy odpovídaly jejich očekáváním a potřebám.

Naše služby v oblasti realit jsou navrženy tak, aby naši klienti měli k dispozici veškerou podporu a pomoc potřebnou pro úspěšný prodej nebo nákup nemovitosti. S důrazem na kvalitu, profesionální přístup a komplexní servis se snažíme dosáhnout maximální spokojenosti našich zákazníků a pomoci jim dosáhnout jejich cílů v oblasti nemovitostí.

Naše společnost se specializuje na profesionální zprostředkování prodeje nemovitostí a pozemků pro naše klienty.

Jsme schopni zajistit kompletní stavební úpravy a přípravu nemovitosti do požadovaného stavu před prodejem. To zahrnuje od drobných kosmetických úprav až po rozsáhlejší rekonstrukce a modernizace.

Po zakoupení nemovitosti jsme připraveni poskytnout našim klientům odbornou pomoc a poradenství při plánování a realizaci rekonstrukcí, aby jejich nový domov odpovídal jejich potřebám a představám.

Máte zájem o tuto službu?